• https://www.facebook.com/kusadasilastikci/


7 / 24 Yol Yardım
Kuşadası yol yardım ihtiyaçlarınız 7 gün 24 saat karşılanmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Tüm marka ve modelde araçlarınız için yol yardım hizmeti sunuyoruz.
Balans Ayarı
Balans ayarı; lastiğin jant kısmı ve üzerindeki disk ya da kampananın, üretimi sırasında imalattan kaynaklanan ağırlıklarının eşit paylaştırılması ayarıdır.
Lastik Tamiri
Lastikteki deliğin ve lastiğin iç kısmının derinlemesine incelenmesi ve temizlenmesi. Lastiğin hava kaçıran kısmının yamaya hazır hale getirmek için deliğin traşlanması.
Vize Öncesi Kontrol
Lastikler: profil derinlik sınırı asılmıs olması Lastik profil derinliği: lastik tek taraflı aşınmış olması Yanlış lastik ebadı: yük kapasitesi çok düşük/yüsek hız için uygun değil olması Yanlış lastik: karma (Radial ve Cross-ply)...
İletişim Bilgileri
Adres
Değirmendere Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı NO: 211 – Shell Benzin İstasyonu İçi.

Telefon 
+90 536 811 4761

E-posta
nebiyetim@hotmail.com
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret24515

Anasayfa

Neden Biz?


Müşterilerimizee değer veriyoruz. Arkadaşlarınıza bizden bahsetmenizi ve lastik oto tamir/bakım ihtiyaçlarınızı bizden karşılamanızı istiyoruz. Bunu hak etmek için hizmet ve yedekparça kalitesini en yüksek standartlarda tutuyoruz. Doğru parçaları kullandığımızdan ve aracınız size geri göndermeden önce yapılan tüm işlerin kontrol ve test edildiğinden emin olabilirsiniz.

Halil Oto Lastik, 2000 yılından beri hizmet vermektedir.

Hedefimiz, en yüksek kalitede, dürüst ve hesaplı servis sağlamaktır. Sizi de müşterilerimiz arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.